درباره ما

اینجا ایده پارسی ...
"ایده پارسی در سال 1389 با همكاري تني چند از برنامه نويسان ، طراحان حرفه اي وب و گرافیست های صاحب سبک آغاز به كار كرد. اكنون پس از 5 سال تجربه حرفه اي به يكي از مدعيان اصلي در زمينه پياده سازي سايت هاي اينترنتي ، مديريت و گسترش محتواي وب و طراحی حرفه ای گرافیک در ايران و حتي خاورميانه مبدل گرديده است. احترام به حقوق مشتريان ، درك صحيح نيازهاي مشتريان ، كيفيت برتر محصولات ارائه شده و پشتیبانی کاملاً حرفه ای و قابل رقابت با سرویس دهندگان ممتاز دنیا ، ضامن موفقیت ما در ارایه این خدمات بوده است. ایده پارسی اميدوار است بتواند با ارائه خدمات حرفه اي كمكی شايان در جهت فرهنگ‌سازی هرچه بيشتر استفاده كاربردی از اينترنت در بين ايرانيان و كليه فارسی زبانان دنيا نمايد.

محمد حسن فرهادی

مدیر عامل و موسس

05138475404


مهندس نرم افزار از دانشگاه شیراز
کارشناس ارشد مکاترونیک از دانشگاه آزاد مشهد
دانشجو در رشته MBA
طراحی وب سایت از نگاه من نه تنها خلق یک اثر و هنر می باشد بلکه هر سایتی که ایجاد می شود به منزله تولد یک فرزند می باشد... من عاشق کارم هستم!

کامیار نیک زاد

مدیر بازرگانی

05138467261


کارشناسی ارشد بازرگانی بین الملل از دانشگاه آزاد مشهد
هزینهء به دست آوردن یک مشتری تازه, حداقل پنج برابر هزینهء خشنود نگه‌داشتن مشتریان کنونی است.

ندا پورغلامی

گرافیست

05138475404


کارشناسی هنر از دانشگاه هنر صنعتی شریف
تصویر گر و طراح جلد کتاب
صفحه آرا و طراح پوستر
طراح آگهی و تابلوهای تبلیغاتی
انسان باید در طول زندگی هر روز کمی موسیقی گوش دهد، کمی شعر بخواند و روزی یک تصویر زیبا ببیند تا علایق دنیوی نتواند حس زیبا شناسی را،که خداوند در روح او قرار داده است را نابود کند.

سعید همتی

برنامه نویس ، طراح وب

05138475404


کارشناسی IT از دانشگاه آزاد کرمان
طراحی تخصصی سیستم های مدیریت محتوا
علوم رايانه هيچگاه شخصي رو تبديل به يك برنامه نويس خوب نمي كنه همونطور كه مطالعه در مورد رنگ و قلم شما رو تبديل به يك نقاش خوب نمي كنه.

مریم سبزواری

گرافیست

05138475404


کارشناسی هنر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد
طراح نشانه ، تمبر و اسکناس
طراح حروف و خط
صفحه آرا و طراح پوستر
اگر چیزی در نظر من زیبا نباشد اولین سوالی که از خود می کنم این است که چرا فکر می کنم زیبا نیست و به زودی می فهمم که هیچ دلیلی برای آن ندارم.

آرش شاهین راد

مدیر دپاراتمان وب

05138475404


مهندسی فناوری اطلاعات-تجارت الکترونیکی
طراحی و توسعه تخصصی وب سایت های تجاری
تمامی طراحان وب سایت سعی میکنند تا وب سایت را با دقت طراحی کنند ولی عملیات ساخت وب امری مشکل و تا حدودی پیچیده است. ریزه کاری های فراوانی در این کار وجود دارد و در واقع این کار نیاز به یک تیم متشکل از انواع تخصص ها است.

مهرناز رحیمی

متخصص سئو

05138475404


کارشناسی IT از دانشگاه شهید منتظری مشهد
متخصص بهینه سازی و ارتقاء سایت
سئو یعنی بهینه سازی کد ها رفتار ها عملکردها و حتی اخلاق ها 🙂 که با گوگل این غول دوست داشتنی و در عین حال خطر ناک رابطه خوبی داشته باشیم هرچی باشد معتمد محل گوگل است.